ГОЛОВНА
шаблоны joomla на templete.ru

Order game 2

Вхід на сайт

Реєстрація

23 серпня відбулася анонсована гра між титульованою досвідченою командою Т-34 (м. Умань) та молодою амбітною командою "Спарта" (м. Черкаси). Як і обіцяли, ще до початку зустрічі було презентовано Прапор команди "Спарта", який тепер буде супроводжувати їх кожної гри. 

З перших хвилин приїзду гостів, серед пейнтбольного братства встановилась дружня тепла атмосфера. Але водночас стало зрозуміло, що легких ігор годі й чекати. Технічно Танкісти укомплектовані не гірше того ж таки легендарного танку. Скрупульозність та автоматизм зборів свідчив про найвищий рівень спортивної підготовки.

Вже перший сет показав наскільки складні та важкі будуть ігри даного дня. Хоч Спарта й грала на "домашній арені" проте мала з перших же секунд вирішити ключові проблеми: переграти технічно досконалого суперника, не поступитись досвідом, задати свій темп гри. Т-34 відразу продемонструвала, що з ними основні напрацювання "Спарти" діяти не будуть, шаленим темпом стрільби почала штовхати Спартанців до прірви зневіри у свої сили. 

Буквально вирвавши перемогу у перших двох сетах, Спарті вдалось дещо заспокоїти гру, взяти під контроль, але щонайменша промашка оберталась неминучою втратою гравців, Танкісти вміли блискавично скористатись заминкою у рядах Легіону. Кожен новий сет ставив все складніші завдання для молодої команди, вимагав адаптації до гри з суперниками, які на кожну кульку відповідали десятьма. 

Протистояння досягало такого апогею, що, інколи, кожна команда опинялась буквально відрізаною у одній частині локації й мала швидко братись до оборони, не давши себе повністю знищити, або блискавчно змінити стиль гри, щоб отримати стратегічну перевагу для виграшу. 

За підсумком ігрового дня, більшу кількість перемог отримала Спарта, частина команди якої грали технічно "примітивнішими" маркерами, але враховуючи те, що бойовий екіпаж Т-34 був на одного гравця менше, а гра проходила на чужій для них локаці - вцілому можна сказати про рівну й сильну гру з боку кожної команди. Нашла коса на камінь ...

Післяматчева конференція проходила за чаюванням і лясами про пейнтбольні баталії на ігрових полях. 

Всім миру й до наступних спарингів. 

P.s. свої міркування з приводу даної гри, запрошуємо розмістити і обговорити на нашому форумі. 

 Команда Спарта

T-34endSparta

Ребол-центр Черкассы

Лазертаг Черкассы

Пейнтбол для детей Черкассы

Пейнтбол день рождение Черкассы

Пейнтбол корпоратив Черкассы

замовлення ігор

Нове на форумі

  • No posts to display.