ГОЛОВНА
шаблоны joomla на templete.ru

Order game 2

Вхід на сайт

Реєстрація

Привіт, друзі. Наразі хочеться поділитись приємною подіїю, яка відбулась в нашому операторі. Для того, щоб ігри були неординарні і вам завжди було цікавенно з нами, ми вирішили доповнювати наш арсенал пікантними, найкращими, новинками. 

Було придбано ігровий комплект на базі електронного маркера від іменитої компанії Planet Eclipse – Etek 3.

Щоб радість була ще й феєричною, вирішили відразу доукомплектувати  маркер відповідним карбоновим балоном, від лідера виробника – Guerrilla, який працює у парі з регулятором Ninja,  а також, фактично, найкращим фідером на сьогодні   - Rotor, від компанії Dye.  

Оскільки говорити про фідер, який бездоганно виконує свою роботу та балон – багато не доводиться, перейдемо відразу до найсмачнішого.

Наш маркер порадує кожного гравця точністю пострілів та хорошою пологою траєкторією польоту кульки. Додаткові переваги перед штатною комплектацією надає найбільш ефективний болт, який ми теж відразу встановили  - Hushboltsystem.

З коробочки хронограф зафіксував дещо знижену швидкість вильоту шара, але ми це підкоригували, і тепер він готовий до будь-якого рівня змагань. Новий болт забезпечує тихішу роботу при пострілах, що відразу приємно було відчувати з початку тесту.  Також слід відмітити дуже хорошу кучність пострілів навіть з штатного ствола.

Друзі, хотілось би більше розписати, але подумалось, що краще зберігти інтригу, щоб ручки потяглись до маркера і ним же розписати кульками суперників. Чекаємо на ваші побажання пограти ним на наших іграх. Краще подамо кілька фото, вже презентованого :)

фото_1

фото_2

фото_3

фото_4

Ребол-центр Черкассы

Лазертаг Черкассы

Пейнтбол для детей Черкассы

Пейнтбол день рождение Черкассы

Пейнтбол корпоратив Черкассы

замовлення ігор

Нове на форумі

  • No posts to display.