Місця бойової слави

За десять років роботи наша команда дарувала круті емоції активним, веселим людям з усієї області. Ми спеціалізуємось на якісній виїзній організації динамічного відпочинку, наш сервіс змогли оцінити як найбільші приватні компанії Черкащини, так і державні служби. Від дитячих садочків, шкіл до всеукраїнських патріотичних зборів та тренувальних таборів Міністерства освіти, обласних та міських департаментів, територіальних громад. На карті позначені тільки найбільш часто відвідувані локації, але на запрошення, готові влаштувати свято адреналіну у Вашому місті.
Умань, Тальне, Катеринопіль, Звенігородка, Ватутіно, Водяники, Єрки, Шампань, Городище, Шпола, Сміла, Червона Слобода, Чигирин, Холодний Яр, Мельники, АЕС Орбіта, Мала Виска, Золотоноша, Чорнобай, Моренці, Корсунь-Шевченківський, Мошни, Сагунівка, Буда, Драбів, Канів.


PAINBALL.CK.UA

лідер активного відпочинку

        Наша компанія спільно з Федерацією пейнтболу Черкаської області постійно працює над динамічним і позитивним розвитком пейнтболу, як спорту і його популяризацію серед населення.

        Вже більше 10 років,ми підвищуємо якість сервісу для наших гостей. Можемо сміливо запропонувати професійно сконструйовані майданчики для найбільш динамічних і цікавих ігор. Їхнє розташування є зручним у логістиці для кожного мешканця Черкас і для наших гостей з області.

       Спільно із обласною федерацією пейнтолу організовуємо і проводимо турніри різного калібру між учнями шкіл, студентами, приватними компаніями, спортивні заходи  любительського і професійного рівнів.

        Підготовлені готельні номери, бесідки, мангали для корпоративних відпочинків і для прийому гостів з інших куточків нашої країни чи закордону. Смачна кухня, затишна природа – саме те, що дозволяє розслабитись і відпочити від щоденних турбот, після динамічних адреналінових ігор.

        Наша компанія запрошує всіх активних, креативних і непосидючих до нас у світ активного відпочинку!

 

КОНТАКТИ

Paintball.ck.uaАДРЕСА

Пейнтбольний клуб
вул. Гоголя 1, м.Черкаси, Україна

Paintball.ck.uaТЕЛЕФОНИ

+38 (098) 33 - 423 - 45
+38 (063) 63 - 423 - 10

Paintball.ck.uaVIBER

+38 (098) 33 - 423 - 45
+38 (063) 63 - 423 - 10

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Paintball.ck.ua
Paintball.ck.ua
Paintball.ck.ua

ЯКЩО У ВАС Є ЗАПИТАННЯ, ЗАДАЙТЕ ЇХ НАМ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОРМИ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

МИ ВІДПОВІМО ВАМ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Paintball.ck.ua © 2008 - 2019

Час завантаження сторінки: 0,0962 s