Квест
шаблоны joomla на templete.ru

Order game 2

Вхід на сайт

Реєстрація

 
Лазертаг Черкассы
 

Квест (Quest) - командно-пригодницькі ігри, новий вид активного відпочинку для людей наповнених енергією і життєвими силами, для тих хто не бажає сидіти на місці.

Швидкість, кмітливість, логіка, уміння знаходити правильне рішення в нестандартних ситуаціях, командний дух і дух суперництва - це атмосфера притаманна кожному квесту.

Неповторний квест, створений за мотивами реальної або складеної історії, захопить гравців незвичайним сюжетом, повним творчих завдань і незвичайних поворотів.

Виходячи з Ваших завдань і бажань, ми зможемо запропонувати корпоративний або приватний квест, який буде відповідати саме Вашим вимогливому смаку.

Захоплюючий сценарій, цікава локація, антуражності атмосфера подарують юним шукач пригод незабутні емоції.

Вам залишилося тільки захотіти, а ми зробимо все інше!

* За додатковою інформацією, звертайтеся до менеджера

 

Ціни, послуги

 

Пакет
«1 команда»


до 10 гравців

1000 грн.

Пакет
«2 команди»


до 16 гравців

1600 грн.

Пакет
«3 команди»


до 30 гравців

2700 грн.

«МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА»

Сценарій - «У кожного з нас є найбажаніший день в році, і спогади про нього повинні залишитися в пам'яті на довгий час, адже це не просто день, це День Народження. Всі найближчі поруч, дарують радість, сміх, ну і, звичайно ж, подарунки. Здавалося, нічого не може зіпсувати цей день, але раптом друзі почули гучне цокання. Що це може бути?

Це ж таймер на бомбі, ударної сили якої, вистачить для знищення цілого міста. На циферблаті 89:59, а у гравців лише 2 шляху, бігти, куди очі дивляться, сподіваючись на те, що зможуть уникнути загибелі. Або стати героями, зуміти подолати всі важкі випробування, складні головоломки, і впорається з заплутаним механізмом бомби. Цим врятувати себе, близьких і мільйон незнайомих жителів міста.»

 

Усе можливо з найкращим пейнтбольним клубом міста!

 

для клиентов

Ребол-центр Черкассы

Лазертаг Черкассы

Лазертаг Черкассы

Пейнтбол для детей Черкассы

Пейнтбол день рождение Черкассы

Пейнтбол корпоратив Черкассы

Кейтеринг Черкассы

замовлення ігор

партнери

Нове на форумі