Сценарні ігри
шаблоны joomla на templete.ru

Order game 2

Вхід на сайт

Реєстрація

Так для прикладу . . .

"СТІНКА НА СТІНКУ"

Без перебільшення найпоширеніший, і водночас, найулюбленіший сценарій проведення ігор. На арені сходяться дві рівні команди, завдання кожної з яких, вибити команду-суперника. Тактично найбільш правильно тримати кількісну перевагу, потім вибивати суперників один за одним. У такого роду сценаріїв, довільно може обиратись командна тактика для ігрового процесу, будуть це наступальні дії чи гра від оборони.

"ЗАХОПЛЕННЧ ПРАПОРА"

Прапор встановлюється або  в центра поля або на рівній відстані від обох команд. Команди рівні за кількістю. Завдання для кожної з команд – захопити прапор і принести його до своєї бази. Якщо прапороносець буде вражений, флаг лишається на місці ураження. Тактика – усі в наступ, важливо працювати швидко, злагоджено!

"ДВА ПРАПОРА"

На місці старту кожної з команд, розміщується прапор. Команди підбираються рівними за кількістю гравців Завдання: захопити прапор на базі суперника й доставити його на свою базу. Тактика: Надійна та якісна оборона меншими силами власного прапору, продуманий наступ фланговими гравцями. Злагоджена дія всіх груп команди надасть змогу і свого не втратити і чуже прихопити.

"АТАКА ТА ОБОРОНА"

Зазвичай команда, яка за сценарієм буде проводити атакувальні дії, має чим лену перевагу на  30-50%.  Менша команда займає опорний пункт, на якому буде розміщено прапор. Дана команда має завчасно відведений час для налагодженої оборони. Завдання: Більш чисельна команда має захопити прапор й віднести його в обумовлене місце, менша команда має протриматись певний час. Тактика – маскування в обороні та хоробрість в атаці.

Наша команда може розробити сценарій гри на замовлення, який буде, скажімо, відповідати запитам і особливостям окремої компанії, соціальної категорії, спеціалізації гравців.

Ребол-центр Черкассы

Лазертаг Черкассы

Пейнтбол для детей Черкассы

Пейнтбол день рождение Черкассы

Пейнтбол корпоратив Черкассы

замовлення ігор

Нове на форумі

  • No posts to display.