Зимовий пейнтбол
шаблоны joomla на templete.ru

Order game 2

Вхід на сайт

Реєстрація

 
Зимовий пейнтбол
 

Чи можна грати в пейнтбол взимку? Звичайно можна!

Ми проводимо пейнтбольні ігри круглий рік.

Мінімальна температура, при якій ми грали, була -27 градусів.

У зимового пейнтболу є свої переваги:

  • На вас більше одягу - більше захист від кульок;
  • Бігати по полю не так жарко, як влітку;
  • Можна від душі полазити по заметах.

При температурі приблизно -10 -15 градусів cхема проведення гри виглядає так: ми перевдягаємося в теплому приміщенні, йдемо грати на відкриття пейнтбольні майданчики (50 метрів), граємо кілька ігор, як тільки починає замерзати обладнання та / або гравці, повертаємося в тепле приміщення пити гарячий чай. Відігрівати 10-15 хвилин, і знову йдемо грати. За рахунок того, що гравці активно рухаються в ході пейнтбольних боїв, вони не так мерзнуть, як якщо б просто стояли на місці.

В широких масах побутує міф, що взимку пейнтбольні кульки замерзають, що не розбиваються об гравців, і залишають страшні синці. Це неправда!!! Ми тримаємо кульки в теплі і виносимо їх на мороз маленькими партіями по мірі необхідності. За 10-20 хвилин пейнтболу, володіючи деякою теплоємністю, кулька встигає тільки трохи охолонути, але ніяк не замерзнути. Крім того, при охолодженні желатин, з якого складається оболонка кульки, стає більш крихким, і типова проблема взимку - розколи кульок, а не те, що кульки не можуть розбитися об гравців.

Взимку використовуються зимові пейнтбольні кулі. Вони відрізняються від літніх, товщою желатиновою оболонкою і більшої її пластичністю, щоб уникнути проблем розколів при охолодженні куль.

Термальні маски в зимовий час перешкоджають ефекту запотівання, і зберігають відмінний огляд, а в теплій кімнаті відпочинку завжди можна відзначити яскраві моменти гри в пейнтбол!!!

Ребол-центр Черкассы

Лазертаг Черкассы

Пейнтбол для детей Черкассы

Пейнтбол день рождение Черкассы

Пейнтбол корпоратив Черкассы

замовлення ігор

Нове на форумі

  • No posts to display.