ЗАМОВЛЕННЯ ІГОР
шаблоны joomla на templete.ru

Order game 2

Вхід на сайт

Реєстрація

Замовлення ігор

Подаємо найбільш популярні й часті ситуації :)

Якщо ви зібрались пограти з друзями у найближчі вихідні . . .

У такому разі телефонуєте за відповідними номерами й бронюєте: дату, населений пункт, місце, час. Будемо вдячні, якщо зорієнтуєте по плановій кількості гравців, вкажете ваші побажання відносно базових послуг. Чекаєте на вихідні: ). Такого характеру замовлення можна робити як завчасно так і з розрахунку - сьогодні на завтра.

Замовлення ігор

Якщо у друга, подруги, колеги, сина день народження . . .

Тут найкраще забронювати плановану гру завчасно, хоча б кілька днів. У такому випадку бажане місце й час проведення будуть вільні,  Ви зможете продивитись доступні площадки, внести свої корективи відносно проведення гри. Скласти  програму відпочинку, за потребою домовитись про бронювання столу для відпочинку, солодкого столу, організації іншого дозвілля, тощо..

Замовлення ігор

Корпоративний відпочинок

Найкращий варіант завчасного бронювання. Це надає можливість Вашій організації погодити усі питання, усі можливі нюанси, за потребою забронювати місце для відпочинку на цілий день, замовити гру на виїзд. Скористатись послугою створення ексклюзивного сценарію, квесту, програми відпочинку.

Організація тренінгів, семінарів, тренувальної програми, вишколу, тренувань

Графік проведення занять їх характер, бажану форму навчання, проведення теоретичних й практичних  тренінгів потрібно обговорити й узгодити завчасно. Спільно складається календарик проведення, ми залучаємо експертів з різних галузей, спільно з якими якісно виконуємо Ваші побажання.

Організація та проведення змагань з пейнтболу або з його залученням

Просимо завчасно звернутись до менеджера з відповідною пропозицією. Маючи досвід проведення власних турнірів міського та обласного значення, зможемо запропонувати оптимальний варіант проведення Ваших змагань на базі пейнтболу. Допоможемо у створенні анонсів, залучення ЗМІ, трансферу, прийомі та розташуванні команд, організації повноцінного харчування, проведення жеребкування, змагань, визначення і нагородження фіналістів. Створення чи доповнення розважальної програми.

Найзручніше грати у пейнтбол буде якщо:

  • Потурбуватись про відповідне, хороше, зручне взуття;
  • Прихопити пляшечку води;
  • Не забути зняти цінні речі, витягнути телефон з кишені;
  • Мати, про всяк випадок, змінну футболку, штанці.

Пам’ятаємо! Усі питання, які є для вас актуальними відносно пейнтбольних ігор, можна й потрібно сміливо задавати менеджеру!

Замовити гру
Тут ви можете замовити гру, вказавши деталі (кількість учасників наприклад) та дізнатись орієнтовну вартість. Або попросити зателефонувати Вам.

Ребол-центр Черкассы

Лазертаг Черкассы

Пейнтбол для детей Черкассы

Пейнтбол день рождение Черкассы

Пейнтбол корпоратив Черкассы

замовлення ігор

Нове на форумі

  • No posts to display.