Paintball.ck.ua

КВЕСТИ

квести

     Попереду вихідні, відпочинок з друзями чи корпоратив? Можливо його провести у пригодницькій стихії пройшовши квести? Наша команда підготувала супергеройські, цікавлющі та захоплюючі пригоди. Можна поринути у пригодницьку агентську місію і врятувати своє місто, або отримати небезпечний подарунок і разом з друзями здобувати дешифратори і ключі.

     Один з найцікавіших подарунків - це подарунок від супершпигунів, які встановили таймер на вибухівку! Потрібно позмагатись у швидкості та вправності, щоб пройти всі головоломки, інформаційні бази і деактивувати вибухівку ).

     Територія нашого клубу стане полігоном і цілим світом, де завдання, час, загадки, добро і зло будуть випробовувати твою команду!

     Найвдаліші рішення проведення такого пригодницького відпочинку, зміцнення команди ми пропонуємо для шкіл, класів та корпоративних святкувань. Або поєднати відпочинок на природі всією сім'єю, підтримавши один одного перед найскладнішими загадками і головоломками .

     До послуг клієнтів завжди пропонуються зручні альтанки, мангали, решітки, дрова. І ваш активний динамічний відпочинок у колі друзів, перетворюється на чудовий пікнік на природі!

    Переглянути наші майданчики, карти підїзду, інфраструктурні можливості, Ви зможете у розділі Галерея або звернувшись до наших адмінстраторів.


фото1
фото2
фото3

КОНТАКТИ

Paintball.ck.uaАДРЕСА

Пейнтбольний клуб
вул. Гоголя 1, м.Черкаси, Україна

Paintball.ck.uaТЕЛЕФОНИ

+38 (098) 33 - 423 - 45
+38 (063) 63 - 423 - 10

Paintball.ck.uaVIBER

+38 (098) 33 - 423 - 45
+38 (063) 63 - 423 - 10

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Paintball.ck.ua
Paintball.ck.ua
Paintball.ck.ua

ЯКЩО У ВАС Є ЗАПИТАННЯ, ЗАДАЙТЕ ЇХ НАМ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОРМИ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

МИ ВІДПОВІМО ВАМ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Paintball.ck.ua © 2008 - 2019

Час завантаження сторінки: 0,1089 s