Paintball.ck.ua

ПЕЙНТБОЛ

     Пейнтбол – командна динамічна гра, із використанням спортивного інвентарю, який вистрілює желатиновими кульками. Ціль гри вразити кулькою суперника або захопити його базу. На наших майданчиках, які професійно сконструйовані для цікавих динамічних ігор, пропонуємо безліч ігрових сценаріїв, укриттів.

пейнтбол     Всі локації безпечні для глядачів, ми використовуємо високоякісну захисну сітку. Наш технік стежить за відмінним технічним станом всього спорядження, за якістю пейнтбольних масок і чистотою ігрових костюмів. Щоб ігри були безпечними для жінок і дітей, ми надаємо додаткове захисне спорядження. А урізноманітнити гру можна за допомогою різного роду додатків та апгрейдів.

     За довгу історію розвитку пейнтболу, наша команда знає, як важливо забезпечити комфорт у підготовці до гри, прибрати всі зайві фактори для максимальної ігрової концентрації. А після ігор лишити чудові емоції! Також наші клієнти можуть користуватись безкоштовним спортивним інвентарем, для продовження спортивного відпочинку ( футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, дартс ).

     Отже, корпоративні змагання, день народження, сімейний відпочинок, мальчішнік, турніри чи національно-патріотичні вишколи – команда найбільшого в області пейнтбольного оператор Paintball.ck.ua запрошує тебе!

     До послуг клієнтів завжди пропонуються зручні альтанки, мангали, решітки, дрова. І ваш активний динамічний відпочинок у колі друзів, перетворюється на чудовий пікнік на природі!

     Переглянути наші майданчики, карти підїзду, інфраструктурні можливості, Ви зможете у розділі Галерея або звернувшись до наших адмінстраторів.


Фото 1
Фото 2
Фото 3

КОНТАКТИ

Paintball.ck.uaАДРЕСА

Пейнтбольний клуб
вул. Гоголя 1, м.Черкаси, Україна

Paintball.ck.uaТЕЛЕФОНИ

+38 (098) 33 - 423 - 45
+38 (063) 63 - 423 - 10

Paintball.ck.uaVIBER

+38 (098) 33 - 423 - 45
+38 (063) 63 - 423 - 10

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Paintball.ck.ua
Paintball.ck.ua
Paintball.ck.ua

ЯКЩО У ВАС Є ЗАПИТАННЯ, ЗАДАЙТЕ ЇХ НАМ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОРМИ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

МИ ВІДПОВІМО ВАМ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Paintball.ck.ua © 2008 - 2019

Час завантаження сторінки: 0,0912 s